Co robię

#1

Projektuję i tworzę strony wWW

Projektowanie stron www jest moją pasją. Lubię dobierać odpowiednie fonty, grafiki, ilustracje tak by były zgodne z tym co chce zakomunikować firma, np profesjonalizm, kreatywność, itp. Tworzę strony oparte o WordPressa (jeden z najpopularniejszych systemów CMS), dzięki czemu zarządzanie póżniej taką stronę jest łatwe i intuicyjne. Pomagam również w optymalizacji strony pod SEO co pozwala na pojawienie się w wyższych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

#2

Tworzę projekty graficzne

Jeśli zaczynasz swoją przygodę w biznesie na pewno będziesz potrzebować odpowiednie logo, które będzie oddawać charakter Twojej działalności. Mogę je dla Ciebie zrobić jak i również spersonalizowane grafiki, które możesz wykorzystywać jako wzór do tworzenia postów w social media lub reklam. Oprócz tego możesz mi zlecić stworzenie prezentacji biznesowej, oferty, ulotki bądź ebooka. Obiecuje że będą one estetyczne oraz dopasowane do Twojej marki.

#3

Pomagam w budowaniu wizerunku marki

Jeśli już klienci sami do Ciebie przychodzą a znajomi pytają się Ciebie o radę gratuluję masz dobry personal branding.  Jeśli jednak chciałbyś/abyś mieć więcej klientów i jeszcze bardziej ulepszyć swój “brand” napisz do mnie. Pomogę Ci stworzyć odpowiednią strategię i zbudować wizerunek osoby fachowej i kompetentnej. Pomagam również w budowaniu komunikacji w social media, m.in. poprzez prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie czy Linkedinie oraz tworzenie treści ofert.

Inne usługi

Oprócz wyżej wymienionych usług  mogę Ci pomóc również w innych rzeczach. Mam doświadczenie w pracach biurowych, rekrutacji i marketingu. Napisz czego potrzebujesz.